Müşteri memnuniyetinin esas alındığı bir hizmet anlayışı ile tüm beklentilerinize eksiksiz bir biçimde cevap vermeyi hedefliyoruz. Konularında uzman kadromuz ve çözüm odaklı yaklaşımımızla hizmetinizdeyiz.

444 22 09

Servis hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak ve şikayet/görüş önerilerinizi bizlere bildirmek için Pazar günü hariç her an Çağrı Merkezimiz hizmetinizdeyiz.

Garanti Süresi ve Şartları

Nice Teknoloji, bünyesindeki ürünler için size en yüksek kalitede hizmet ve konfor sağlamak amacı ile ürünlerini ulaştırmaktadır. Ürünlerin montaj kılavuzuna uygun olarak monte edilmesi, kullanma kılavuzunda gösterildiği şekilde kullanılması ve yetkili servis uzmanları dışındaki şahıslar tarafından herhangi bir nedenle müdahale edilmemiş olması şartıyla garanti süreleri Polti markası için 3, Ariete, Filterqueen, Bamix, Lindhaus, Nice, Ariete markaları için 2 senedir. Kombi ve duvar tipi kazanlar haricindeki ürünlerimizde ise garanti süresi 2 yıldır. Tüm ürünlerimizin azami tamir süresi 20 iş günüdür.

Artı Garanti

Kullanıcılara ek garanti paketleri sunarak, hem ürün ömrünü uzatma imkanı sunuyor hem de yıllık bakım seçenekleri ile daha verimli çalışmasına olanak sağlıyoruz. Standart ürün garanti sürelerine ek olarak sunulan ek garanti paketleri ile kullanıcılar hem cebinize hem de ürününüze yatırım yapma imkanı buluyorsunuz. Ek garanti paketleri ile kullanıcılar ürünlerini Nice Teknoloji uzmanlığı ve yetkili servisi aracılığıyla daha uzun süre güvence altına alabilirler.