Online Satış

Türkiye’nin sadece elektrikli süpürge ve ekipmanlarını satan tek online mağazası!

Türkiye’nin elektrikli süpürgeler kategorisi üzerine uzmanlık sunan tek online alışveriş mağazası Süpürge Sepeti tüketicilerine güvenli ve butik bir hizmet verme anlayışından yola çıkıyor. Türkiye’deki elektrikli süpürge satan tüm markaları bünyesinde bulundurmayı amaç edinmiş Süpürge Sepeti’nde, temizlik konusunda çeşitli kategorilerde ürünlerin yer aldığı dünya markalarını en yeni fiyatlarından en kampanyalı ürünlere kadar ihtiyaçlarınıza cevap verecek tüm ürünleri bulabilirsiniz.

  • A+ markalar ile deneyim
  • 8000+ Tüketici
  • Uzatılmış Garanti
  • Evde Demo ve Ücretsiz Kurulum
  • Alanında uzman kişilerle sizin için doğru ürün seçimi

Perakende Satış

Mağazamızda uzman ekibimiz haftanın altı günü size telefonla veya e-postayla tavsiyelerde bulunmaya hazırdır. Yeni bir elektrikli süpürge arıyorsanız, seçenekler hakkında sizinle konuşabilir ve size en popüler veya en iyi ürünü değil sadece size en uygun ürünü beraber seçebiliriz.

Mağazamızda geniş bir elektrikli süpürge seçkisinin yanı sıra elektrikli süpürge parçaları, aksesuarlar ve benzeri yer grubu ürünlerini keşfedeceksiniz. Elektrikli süpürge endüstrisindeki 20 yılı aşkın tecrübemizle müşterilerimize her seferinde kusursuz hizmet veriyoruz. Herhangi bir sorunuz olursa size elimizden gelen her şekilde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Gelin bugün bizi ziyaret edin!

Aktif Satış

Aktif Pazarlama, ortak olduğumuz markalarda çok seçicidir. Marka sayımızı küçük tutuyoruz ve her gün tüm dikkatimizi bu markalara veriyoruz.

Profesyonel olarak eğitilmiş personelimiz, tüm sorularınızı, endişelerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayacağından emin olacaktır. Tanıtımımızla, ürünleri test etmenize, şu anda kullandığınız sistemle karşılaştırmanıza ve evinizi nasıl daha temiz bir ev yapacağınıza dair eğitim bilgileri sunuyoruz.

Teknik Servis

İstanbul Ataşehir ve çevre ilçelerde deneyimli teknik ekibimiz ile müşterilerimizin memnuniyeti için hizmet vermekteyiz.

TSE Onaylı Yetkili Servis Güvencesi ile tüketiciler, yıl boyunca yıllık periyodik bakım, montaj, onarım ve onarım işlemlerinden uygun fiyatlarla yararlanabilmektedir.

İthalatını yaptığımız markaların ürünlerini satın alan müşterilerimize ürünle ilgili hizmet ve yasal garanti vermekteyiz. Aynı şekilde birçok marka için merkez servis sistemi ile çalışmaktayız.

  • Plus/Ek Garanti Paketleri
  • Evden alıp eve teslim
  • Ürün Kullanım eğitimi (Robot süpürgeler için kurulum)