NİCE TEKNOLOJİ

NİCE TEKNOLOJİ, 1996 yılında dayanıklı tüketim ürünlerinin toptan ve veya perakende satışı işinde faaliyeti için kurulmuştur ve sadık tüketici kitlesine 20 yılı aşkın süredir hizmet vermeye devam etmektedir. Hava, su, yüzey temizliği ile ilgili en akıllı ürünleri tüketicinin ayağına kadar getirip tanıştırmaktayız.

Gelişen teknoloji ürünlerini size ulaştırırken 2014 yılında butik bir hizmet verme anlayışıyla yola çıkan Supurgesepeti.com satış kanalı ile daha geniş bir kitleye hizmet vermeye başlamıştır. Alanında uzman personeliyle sanal ortamda ve fiziki mağazada müşterilerine verdiği kaliteli hizmeti ile müşteri memnuniyetini kendine ilke olarak benimsemiştir.

Bünyemizde bulunan her markanın kendine özgü pazarda pek çok üstün özelliği bulunmaktadır. Tüketicinin teknolojik yer ürünleri ve hava temizleme grubunda “kendisine en uygun ürünü” seçebilmesi için; üstün teknolojili, temizlik ve kullanım alışkanlıklarını değiştirmeyi hedefleyen ürünler ve markalar sunmayı amaçlıyor.

FilterQueen, Polti, Goldline, Ariete, Airfree, Bamix, Johnson ve Lindhaus markalarının resmi ve yetkili Türkiye Distribütörü NİCE TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ’dir.

Müşteriye karşı olan sorumluluğumuzun satış işlemiyle bitmediğinin bilincindeyiz. Bundan dolayı, sağladığımız satış sonrası destek hizmetiyle beklentilerin ötesine geçiyoruz. Arıza veya kullanım sorunlarında yine tüketicilerin evlerine kadar hizmet sunuyoruz. Satış sonrası ekibimizle de en kısa sürede çözüm bulmak adına kendimizle yarışıyoruz.

1800
m² Depo Alanı
31
Çalışan
30
Marka
15
Araç Filosu
  • Sürekli ve kaliteli hizmet sunumu
  • Kaliteli ve uygun fiyatlı ürün satışı
  • En yeni ürünleri pazara sunma öncülüğü
  • Yenilikçi pazarlama ve satış teknikleri uygulaması
  • En üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlama
  • Yeni önerilere ve uygulamalara açık olma bilinci

Bu prensiplerimizi düzenli olarak uygulayarak, müşteri odaklı hizmet ve satış anlayışımızı en üst düzeyde sunmaya devam ediyoruz. Herkes evine en doğru ürünü seçsin diye tüketicilerin A kalite ürünlere ilk elden sahip olmasını sağlıyoruz. Müşteri odaklı hizmet ve satış anlayışımızı en üst düzeyde sunmaya gayret ederek ve sektörde edindiğimiz tecrübeyi arkamıza alarak her zaman daha iyinin izini sürmekteyiz.

Misyonumuz

Alanında teknolojisi ile farklılığını ortaya koymuş olan dünya markaları ile tüketicileri “en kaliteli olanı” ulaştırabilme ve faaliyet gösterdiğimiz sektörde lider olma misyonuyla sürdürüyoruz.

Vizyonumuz

Teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kaliteli ürünler sunan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde gören konsept ve sattığı ürünlerde uzmanlığını sunan bir satış kanalı ve kendi sektöründe farklı düşünceleri hayata geçirme konusunda lider ve aynı zamanda sunduğu hizmet ile örnek bir şirket olmaktır.

Markalarımız