ÜCRETSİZ SİGORTALI SERVİS

Satın aldığınız herhangi bir ürünü, teknik bir arıza için bize ulaştırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Ürününüz evinizden teslim alınır, servis işlemi bittikten sonra istediğiniz yere teslim edilir. Bu hizmet için sizden hiçbir ücret talep edilmez. Üstelik tüm bu hizmetler sigorta kapsamındadır.

Sistemimiz sizin desteğinizle her geçen gün gelişmekte olup “evden alıp eve”  servisinin güncel geçerli olduğu şiirleri canlı destek 0850 811 2526 nolu telefondan öğrenebilirsiniz.

Direkt özel müşteri temsilcisi ile satın aldığınız veya almayı düşündüğünüz herhangi bir ürünümüz ile ilgili bilgi ya da destek almak için bize telefon ve internet aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

CANLI DESTEK
0850 811 2526

09:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

72 SAAT MAKSİMUM SERVİS SÜRESİ

Satın aldığınız herhangi bir ürünün bakımı, tamiri gibi nedenlerle servimizde kalma süresi maksimum 72 saattir (3 iş günü).

Her talep ettiğinizde ücretsiz olarak size ya da yardımcınıza, ürün kullanım eğitimi veriyoruz.

SINIRSIZ ÜRÜN KULLANIM EĞİTİMİ

SİZE ÖZEL SAKLANMAYAN GARANTİ BELGESİ

Satın aldığınız ürün ilk sahinde ya da mirasçılarında olduğu sürece kayıtlarımızdadır. Garanti belgesi dahil hiçbir belge sorulmaz, böylece kutu, garanti belgesi, fiş ya da fatura saklama zorunluluğunuz ortadan kalkar.