Airfree Hava Temizleyicileri Covid-19'u Yok Ettiği Onaylanmıştır...

Patentli ısıtmalı seramik çekirdek, daha önce sertifikalı laboratuvarlarda test edilmiş ve virüsler dahil tüm mikroorganizmaları yok ettiği kanıtlanmıştır. Coronavirüs, çoğu virüs gibi ısıya duyarlıdır, bu nedenle yüksek sıcaklıklara maruz bırakılarak verimli bir inaktivasyon sağlanır ve ürünlerimizde sürdürülebilir uzun vadeli güven sağlanır.

Teknoloji ve bilimde dünya lideri bir kurum olan MRIGlobal tarafından yakın zamanda gerçekleştirilen bir bilimsel test, Airfree’nin özel TSS™ Teknolojisinin Coronavirüs’ü devre dışı bırakma sürecindeki etkinliğini ortaya çıkardı.
<br>
Bu özel test sadece 60 dakikada gerçekleştirilerek etkileyici bir virüs azaltma oranı elde etti ve Airfree’nin Covid-19’a neden olan virüs olan SARS-CoV-2’yi yok etmedeki etkinliğini kanıtladı.

Havadaki virüsleri ve bakterileri ortadan kaldırın. Filtresiz Teknoloji…

Astım, alerji, küf ve kirli hava için doğal çözüm

Airfree markasının arkasındaki hikaye benzersizdir. Bu hava temizleyiciler, Portekizli bir baba, oğlunun astımla savaşmasına yardımcı olacak çözümler aradığında başladı. Halihazırda piyasada bulunan ürünlerden memnun olmayan, sadece hasta çocuğunun değil, tüm evin hava kalitesini iyileştirmek için havadaki kirletenleri temizleyen bir temizleyici yaratmaya çalıştı. Bugün, bu hava temizleyicileri Portekiz'de üretilmekte ve 49 farklı ülkede satılmaktadır.

Airfree nasıl çalışır?

Özel Patentli Termodinamik TSS Teknolojisi. Airfree, mikroorganizmaları yok etmek için ısı kullanarak kaynar su ile aynı konsepti uygular.

Airfree küfü, toz akarlarını, bakterileri, virüsleri, polenleri, evcil hayvan tüylerini ve diğer organik alerjenleri yok eder. Tüm süreç tamamen sessizdir ve ara sıra filtrelerin değiştirilmesi bile bakım gerektirmez.

Hava Temizleyiciler

Airfree Hava Temizleyiciler, yalnızca piyasadaki en iyi hava temizleyicilerinden bazıları olarak değil, aynı zamanda dünyanın en güvenli ve en çok test edilen hava temizleyicileri olarak da tanınmaktadır. Havadaki bilinen tüm alerjenleri, virüsleri ve bakterileri sessizce yok eden Airfree’nin hava temizleme teknolojisi rakipsizdir.

Hava Nemlendiriciler

Airfree Orb serisi, kompakt ve taşınabilir bir nemlendiricidir.
En son antibakteriyel teknolojiyi etkili ve az bakım gerektiren bir ultrasonik nemlendiricide birleştirir.

Düğmeyle çalıştırma, doldurması kolay tasarım ve hijyenik cam küre ile Airfree Orb, üç hız ayarı ve gece lambası özelliği olan bir buhar akış özelliğine sahiptir.

Kompakt tasarımı, çok yönlülük için küreyi normal bir plastik şişeyle değiştirmeyi mümkün kılar.

Ürünleri Pazar Yerlerinde İnceleyin